Rreth Nesh - Ningbo Pedi PUN & EXP.CO., LTD.

Rreth nesh

Mirëpritur të vizitoni faqen Pedi

Faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit.

Ningbo pedi Imp & Exp Co, Ltd, është një prodhuesi kryesor i specializuar në plastike, pëlhurë dhe manar metalike artikujve që 2010.We ketë auditime të Petsmart.Walmart,

BSCI, SEDEX, ISO9000.About 7 vjet në zhvillim, tani ne kemi 100 punëtorë dhe 10.000 metra katror zonë e prodhimit, ne jemi biznes familjar që kryesisht bërë kafaz qen, mace Scratcher, qese manar pooper, bartës i përkëdhelur etj, ne mund të shërbejë çmim më të mirë në produkte të forta me cilësi të ndihmuar klientit të jetë competitve në treg.

Misioni ynë është që të ofrojë shërbim me cilësi të mirë dhe çmimin për klientët tanë.

Misioni yne

Misioni ynë në Pedi është për të krijuar bukur-projektuar, me cilësi të lartë, produkte të rehatshme dhe të sigurt manar për qentë moderne, macet dhe pronarët e tyre.

Ne krenohemi në ofrimin e shërbimit të shkëlqyer - takim dhe tejkalon pritjet e konsumatorëve. Në Pedi, ne do të shkojmë lart dhe më gjerë për të siguruar produktet që ne ofrojmë janë vazhdimisht me cilësi të lartë, të besueshme, të sigurt, dhe natyrisht, fun!

Pse Zgjidhni Pedi?

Harton unik lodër!  Çdo vit 2-5 produkte të vogla apo të mëdha manar do të jetë shtyrë jashtë. Secila prej veprave janë të dizajnuara nga ekipi ynë projektimit dhe të sjellë në jetë, duke përdorur materiale të cilësisë më të mirë dhe stitched me kujdes.

Krijues fabrikë!  Ne jemi të biznesit familjar për tre linja të ndryshme: fabrikë plastike për lodra manar plastike si raketë topin manar dhe lëshimi automatike topin me derdhur makine injeksion, fabrika pëlhurë për transportuesit manar, lodra prej pelushi, shtretër manar, vend makinë mbulon dhe kështu me radhë; fabrikë metali kryesisht për kafaz teli qen. Kompania jonë ka drejtë të eksportojë në tregun e jashtëm straightly dhe të ndjekin konsumatorët për të hapur tregun e tyre me çmim konkurrues dhe cilësi të mirë.

Të qëndrueshme Produktet  dhe kontrollin e cilësisë  Pedi vendos theksin madhe në qëndrueshmëri. Ne punojmë shumë ngushtë me fabrikat tona për të siguruar materiale të mirë, workermanship gjobë, dhe kohë të shpejtë dorëzimit. Ne kemi qentë kështu që ne e dimë se siguria është # 1 shqetësim për prindërit manar!

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

WhatsApp Online Chat !