Ningbo pedi Imp & Exp Co, Ltd, është një prodhuesi kryesor i specializuar në plastike, pëlhurë dhe manar metalike artikujve që 2010.We ketë auditime të Petsmart.Walmart,

BSCI, SEDEX, ISO9000.About 7 vjet në zhvillim, tani ne kemi 100 punëtorë dhe 10.000 metra katror zonë e prodhimit, ne jemi biznes familjar që kryesisht bërë kafaz qen, mace Scratcher, qese manar pooper, bartës i përkëdhelur etj, ne mund të shërbejë çmim më të mirë në produkte të forta me cilësi të ndihmuar klientit të jetë competitve në treg.

Misioni ynë është që të ofrojë shërbim me cilësi të mirë dhe çmimin për klientët tanë.

Lexo më shumë
 • cilësi

  cilësi

  Misioni Pedi është për të krijuar bukur-projektuar, me cilësi të lartë, produkte të rehatshme dhe të sigurt manar për qentë moderne, macet dhe pronarët e tyre.

 • certifikatë

  certifikatë

  Ne kemi auditimet e Petsmart.Walmart, BSCI, SEDEX, misioni ISO9000.Our është që të ofrojë shërbim me cilësi të mirë dhe çmimin për klientët tanë.

 • prodhues

  prodhues

  Ningbo pedi Imp & Exp Co, Ltd, është një prodhuesi kryesor i specializuar në plastike, pëlhurë dhe manar metalike artikujve që nga viti 2010.

Produkte Featured

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !